in

У “Борисполі” митники конфіскували літак, який суд передав державі

Бориспільська митниця 16-20 серпня конфіскувала літак DC-9-51 за порушення митних правил у міжнародному аеропорту “Бориспіль” (Київська область). Про це сказано в повідомленні прес-служби Митниці, передають “Українські новини”.

Літак належав одній з українських компаній. Відповідно до повідомлення, свого часу він був доставлений на митну територію України в режимі тимчасового ввезення. Тепер митники встановили, що термін тимчасового ввезення закінчився.

Компанія, яка послуговувалася літаком, не подала на митницю у встановлений законодавством строк ані документів для продовження терміну тимчасового ввезення, ані вантажної митної декларації для оформлення літака в режим імпорту (для вільного використання на території України).

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил відповідно до статей 330 і 348 Митного кодексу.

За рішенням суду літак вартістю 11 млн гривень конфісковано на користь держави.

Навесні минулого року карабінери в Римі намагалися конфіскувати мікроавтобуси українців, які здійснюють перевезення з Італії до України. За інформацією джерел, що заслуговують на довіру, причиною облави могла бути заява організації, яка контролює іншу римську стоянку мікроавтобусів і яка хотіла у такий спосіб позбутися конкурентів.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійсько-український пілотний проект МОМ: підсумки

У НБА на одного українця менше. Печеров перебрався до Італії, ставши гравцем “Армані Джинс”