in

Волинська митниця з 27 жовтня припинить виконання митних процедур.

Через місяць Волинську митницю буде закрито. Замість неї працюватиме митний пункт у Ягодині. Рішення про закриття Волинської митниці було прийнято згідно з наказом Держмитслужби України “Про оптимізацію структури митних органів, розташованих на території Волинської області”.

Її функції виконуватиме Ягодинська митниця, зазначили у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що українські компанії, котрі займаються експортом зерна, оцінили свої втрати через затримки оформлення вантажів на митниці в 1 млрд доларів.

Незважаючи на декларації Кабміну відсутності перешкод зернотрейдерам, останні заявляють про масові випадки необгрунтованих відмов уповноважених контролюючих інстанцій у дозволах на вивіз сформованих суднових партій.

А на початку вересня українська митниця затримала майже вісім фур із незвичайним вантажем – 62 фігурами динозаврів у розібраному вигляді, котрі прямували на експозицію “Світ динозаврів”. Деякі з фігур досягають 23-х метрів у довжину і шість метрів у висоту. Європейську експозицію,  яку планували відкрити 4 вересня на Співочому полі, через затримку перенесли на 10 вересня.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

На Святі кави у Львові еспрессо готував італійський маестро кави

Підроблені закордонні паспорти виготовляли на сучасному устаткуванні