in

Заборона на користування авто із іноземними номерами: посилюються протести іноземців

Незадоволені автомобілісти

Іноземці зі східної Європи, які до цього часу економили на страховці, користуючись в Італії автомобілями з іноземними номерами, зустріли із незадоволенням Указ про безпеку, запропоновану міністром Сальвіні.

Дехто із них протестує, хтось стає чергу в автоінспекції, інші укладають фальшиві контракти на оренду, чи терміново продають, чи перевозять машини на батьківщину. Громадяни Румунії, наприклад, вимагають зустрічі посла Румунії з прем’єром Італії, щоб пом’якшити закон у їх відношенні.

Читайте також: ІТАЛІЙСЬКА ПОЛІЦІЯ ПОЧАЛА ШТРАФУВАТИ ВЛАСНИКІВ АВТО ІЗ ІНОЗЕМНИМИ НОМЕРАМИ

Такою є реакція на заборону на користування в Італії авто із іноземною реєстрацією резидентами Італії.

Risultati immagini per auto immatricolate all'estero

Заборона на користування авто із іноземною реєстрацією

Санкції Указу про безпеку, передусім направлені проти іноземних діаспор в Італії, особливо вихідців зі Східної Європи, які, щоб уникнути штрафів, заощадити на гербовому зборі і страховці в автомобіля – їздили в Італії на авто з номерними знаками інших країн.

Згідно Указу про безпеку (№ 113/2018), поліція має право накласти адміністративний арешт на транспортний засіб, якщо його водій прописаний в Італії і проживає в країні довше 60 днів.  Звільняють від санкцій авто, на які укладено довгострокову оренду в неіталійських компаніях.

До цього часу офіційну статистику про кількість штрафів, застосованих до порушників опубліковано не було. Але з різних частин Італії (перш за все, Венето і Емілія-Романья, де це явище більш поширене), кожен день приходять повідомлення  про штрафування водіїв.

Читайте також: В Італії штрафуватимуть за користуванням автомобілем на іноземній реєстрації

Risultati immagini per auto immatricolate all'estero

Спроби ухилитися від закону

Є такі, хто користуючись ситуацією, пропонують іноземцям нелегальне рішення справи: фіктивний договір про оренду. Такі пропозиції рекламують у соцмережах і групах WhatsApp. Проте, ті хто йде на таку уловку ризикують: закон звільняє від санкцій тільки тоді, коли водій є співробітником іноземної компанії, яка надає йому транспортний засіб в експлуатацію.

Перереєстрація автомобілів

Ті, кого оштрафували, мають вибір: або вивезти транспортний засіб за межі Італії, або перереєструвати його з італійським номером. Хоча, другий варіант є фінансово вигідний для Італії, указ про безпеку не передбачає спрощених процедур.

Отже, автомобілісти повинні пройти той же процес та покрити витрати, яким зазвичай слідують імпортери.

 

Запрошуємо на Різдвяну прощу українців до базиліки Святого Петра у Ватикані

Солодке Різдво. Скоштуйте солодощі півдня Італії