in

Запити на б’єднання сім’ї лише Інтернетом

Для того, щоб запросити родину до Італії, достатньо одного кліка комп’ютерної мишки
17 вересня 2008. Запити про приїзд до Італії сім’ї іноземця тепер подорожуватимуть Інтернет-шляхами. Пошта, через яку досі запити рекомендованими листами подавалися до відділу імміграції, пішла на пенсію. Запит на об’єднання сім’ї відтепер подаватиметься за принципом надсилання запитів за «Декретом флуссі».
Передусім, слід зареєструватися на веб-сторінці міністерства внутрішніх справ www.interno.it та попередньо заповнити запропоновані бланки. Це варто зробити за допомогою програми, яку можна взяти з міністерського сайту чи сторінки www.stranieriinitalia.it. Відтак залишається лише надіслати запит.
Відділ імміграції запросить вас на прийом для подання документів, які підтверджують розмір вашого прибутку та відповідність житла нормам гігієни.
Така процедура дозволить швидше опрацьовувати справи та пересилати їх до італійських консульств у різних країнах світу для видачі в’їзних віз.
Ті, хто не володіє комп’ютером, можуть звернутися за безплатною допомогою до патронатів та асоціацій, що займаються імміграційними питаннями, і підписали протоколи міністерства внутрішніх справ (такі організації є в кожному місті).
Ті, хто надіслав запити за старою системою, не зобов’язані робити це знову, їм потрібно лише зачекати рішення в їхніх справах.
Закони про імміграцію дозволяють іноземцям, які легально перебувають на території країни, запросити для постійного проживання в Італії свою дружину та неповнолітніх дітей. Обов’язковими умовами цього є наявність достатнього рівня річного прибутку і житла, розміри якого відповідають нормам. Об’єднання сім’ї також можливе з батьками, які перебувають на утриманні в країні походження, незалежно від їхнього віку, та повнолітніми дітьми, які через здоров’я не можуть подбати про своє матеріальне забезпечення.
Вилучивши з процесу паперові бланки запиту на об’єднання сім’ї, міністерство сподівається зменшити терміни розгляду справ. Через брак персоналу у державних структурах, подані запити нагромаджувалися з року в рік. 2006-го їх було 49 тисяч, а 2007-го вже 48. Зараз у провінціях Рим та Мілан дозволу про приїзд родичів можна очікувати рік – півтора. Тому багато іноземців вирішують запросити родину, користуючись «Декретом флуссі» і сподіваючись на швидшу розв’язку.

Ельвіо Паска, переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Процедура та оцінка нових митних правил при ввезенні автомобілів, придбаних за кордоном

Зарахування до школи із запізненням