in

Запроваджується реєстр посередників між культурами

Пропозицією Камери депутатів передбачено програму професійного формування
З року в рік Італія стає все більше мультиетнічною країною. Посередник між культурами набуває статусу ключової фігури у стосунках між „старими” та „новими” громадянами, але, передусім, між останніми та громадськими установами. Наразі посередники між культурами не мають ні повного визнання їх професії, ні єдиної визначеної програми професійного формування.
На початку лютого Альдо Біаджо, депутат PdL, подав на розгляд Камери депутатів законопроект, який дає гарний шанс вирішити ці проблеми.
Уряд пропонує запровадити „реєстр посередників між культурами” та “реєстр асоціацій з посередництва між культурами” для гармонізації уже існуючого нормативу. Також передбачено укласти програму професійного формування, яким займатимуться інституційні заклади та соціальні заклади третього сектора.
Після базового опанування на основі комунікації та знання трудового законодавства, майбутні посередники між культурами зможуть здобути спеціалізацію, обов’язкову для роботи у різних секторах (школах, лікарнях, судах та ін.). Уряд повинен передбачити залучення посередників до роботи громадських та приватних установ, організацій волонтаріату, які займаються іммігрантами.
Законопроект також передбачає реквізити запису до офіційного реєстру, без якого буде неможливим здійснення роботи посередника. Потрібне знання італійської мови та культури, мови та культури щонайменше однієї іншої країни. Вимагатиметься університетський диплом гуманітарних наук, за його відсутності потрібно продемонструвати еквівалентні знання країни походження.
Закон захищатиме тих, хто уже виконує роботу посередника між культурами. Ті, хто мають достатній стаж роботи, зможуть записатися до реєстру протягом шести місяців після набуття законом чинності.
Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Усі пермессо он-лайн

Італійський землетрус у Аквілі почав відлік українських жертв