in

Петиція про визнання Росії спонсором тероризму. Не вистачає тільки ТВОГО підпису!

   Петиція на сайті Білого дому із закликом до США визнати Росію «державою-спонсором тероризму» набрала близько двох третин від необхідної кількості голосів.

Петицію можна підписати ТУТ

Петиція, яку оприлюднили 23 квітня, повинна протягом місяця, до 23 травня, зібрати не менше ніж 100 тисяч підписів, щоб адміністрація президента США Барака Обами була зобов’язана розглянути її.

За станом на ранок 16 травня під нею стояло близько 67 тисяч підписів.
 
Таким чином, за 7 днів залишається зібрати ще 33 тисячі підписів.

Петицію може підписати громадянин будь-якої країни, не лише США.
 
Автори петиції заявляють, що Росія здійснює неоголошену війну проти України і при цьому вдається до таємних операцій, які загалом підпадають під визначення «міжнародного тероризму» у кримінальному законодавстві США.
 
Ідеться конкретно про те, що озброєні агенти Росії, діючи під виглядом інших осіб, намагаються вплинути на політику органів влади України шляхом залякування чи примусу, мовиться в тексті петиції. Ці агенти також намагаються вплинути на дії влади шляхом убивств, викрадень людей, силових захоплень урядових будівель, відділень правоохоронних органів і військових частин в Україні. При цьому така діяльність здійснюється в широкому масштабі і протягом тривалого часу, незважаючи на те, що її засудили США, «Група семи», НАТО, ЄС і ООН.
 
На думку авторів петиції, це дає підстави США офіційно визначити Росію як «державу-спонсор тероризму» і внести її у відповідний перелік Державного департаменту. Нині в цьому списку перебувають Іран, Куба, Сирія і Судан.
 
Держави, визначені у США як спонсори тероризму, автоматично потрапляють під чотири головні категорії санкцій: обмеження на отримання закордонної допомоги від США, заборону на постачання товарів і послуг оборонного призначення, контроль за експортом до них товарів і технологій подвійного призначення, а також низку фінансових та інших обмежень. Крім того, під інші санкції США потрапляють особи і країни, які беруть участь у певних різновидах торгівлі з визначеними державами-спонсорами тероризму.
 
Адміністрація президента США зобов’язалася розглядати і давати відповідь на громадянські петиції, оприлюднені у спеціальному розділі сайту Білого дому, якщо вони набирають визначене число підписів за певний час. Відповідь не мусить полягати у виконанні вимог петиції.

http://www.radiosvoboda.org

Як підписати петицію, крок за кроком:

 
1) Якщо Ви зареєстровані, натискуєте SING IN. Якщо ні, то натискуєте: CREATE AN ACCOUNT

2) Щоб зареєструватися (після натискування CREATE AN ACCOUNT) заповнюєте:

E-mail *address (Адреса Вашої електронної пошти)

First Name * (Ім’я)

Last Name * (Прізвище)

Zip (Поштовий індекс) – НЕ є обов’язковим для заповнення.

3) Далі у вікні Challenge Question * потрібно відповісти на елементарне математичне запитання, ввівши правильні цифри. Якщо Ваша відповідь буде не правильна, то з’явиться інше просте запитання. Ті, хто не розуміє англійської, може скористатися перекладачем.

4) Натискуєте Create an Account

5) На протязі кількох хвилин прийде імейл на Вашу електронну пошту, там буде лінк на петицію. На сторінці петиції натиснути «sign this petition».

Ваші ім’я та прізвище будуть доступні лише Адміністрації Білого дому, на сайті публічно відобразяться лише ініціали і дата голосування. (Якщо ви замість ім’я та прізвища самі введете лише ініціали, то й цього достатньо, щоб підпис був зарахований).

Щоб перейти до петиції клацніть ТУТ

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українські громади закордоння закликають висунути єдиного кандидата у президенти від демократичних сил

До уваги тих, хто братимуть участь у виборах Президента України’2014 в Італії