in

Правила в’їзду в Італію із 26 жовтня до 15 грудня 2021 року

Міністерство охорони здоров’я Італії оновило перелік країн категорії D і залишило в ньому Україну! Відповідне розпорядження опубліковано в Офіційному віснику Італійської Республіки.

Правила в’їзду в Італію з країн категорії D не зазнали змін, змінився лише перелік країн.

Італія вилучила зі списку категорії D (і відповідно заборонила туристичні подорожі) з наступних країн: Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Бруней, Ліван, Молдова, Чорногорія, Республіка Північна Македонія, Сербія, але залишила Україну!

Маєте потребу у юридичній консультації щодо отримання чи продовження дозволу на проживання в Італії? Замовте безкоштовну онлайн-зустріч із італійським адвокатом, експертом імміграційного права компанії Migreat.

Оновлено 25 жовтня о 23:15. Правила і новий перелік країн категорії D опубліковані на сайтах МЗС Італії viaggiaresicuri.it та на сайті МОЗ Італії salute.gov.it.

Це рішення означає, що в’їзд в Італію для українців фактично залишається без змін, включно з можливістю туристичних подорожей!

З 26 жовтня в’їзд в Італію за наявності негативного тесту + сертифікату вакцинації (AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Janssen) – можливий без карантину!

За відсутності сертифікату вакцинації в’їзд можливий з негативним тестом, але доведеться пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Зазначені умови наразі діятимуть до 15 грудня.

Читайте також: Італія розширила застосування Зеленого ковід-паспорта

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Умови в’їзду в Італію з 26 жовтня до 15 грудня

Відповідно до наказу прем’єр-міністра від 2 березня 2021 р., наказу від 29 липня 2021 р., наказу від 28 серпня 2021 р. та наказу від 22 жовтня 2021 р. Міністра охорони здоров’я, люди, які за останні 14 днів перебували у країнах категорії D до в’їзду до Італії повинні:

  • заповнити форму санітарного контролю онлайн: dPLF (Passenger Locator Form) (або роздрукувати і заповнити офлайн)
  • надати негативний результат молекулярного або експрес-тестування на Covid-19, який має бути зроблений не давніше, ніж за 72 години до приїзду
  • надати сертифікат про повний курс щеплення вакцинами затвердженими EMA або EU Green Pass з аналогічною інформацією (скоріше за все потрібно 14 днів після останньої дози). Затверджені вакцини EMA – це Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech) та Janssen.

У разі відсутності сертифікату вакцинації мандрівники можуть в’їхати до Італії з негативним тестом, але вони повинні:

  • пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів за адресою, зазначеною у dPLF, з повідомленням місцевих органів охорони здоров’я
  • зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат
  • Отже для в’їзду в Італію без карантину потрібна заповнена форма, вакцинація і негативний тест.

Чи приймає Італія українські сертифікати вакцинації?

Цифрові сертифікати в Дії читаються і верифікуються в офіційному додатку VerificaC19!

Також на сайті МОЗ Італії в оновлених вимогах вказано, що сертифікат може бути в паперовій або цифровій формі, на англійській, італійській, іспанській або французькій мові та виданий компетентними органами країни.

Сертифікати вакцинації міжнародного зразка, які видають в Україні відповідають всім цим вимогам!

Читайте також: Читачі запитують: вакцинаціяв Україні чинна в Італії?

Додаткові обмеження в Італії

З 1 вересня для посадки на літак, кораблі та пароми, поїзди та міжміські автобуси знадобиться Green Pass або еквівалентний сертифікат.

Читайте тако З 1 вересня Green Pass обов’язковий у громадському транспорті Італії

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 4]

В Італії прибрали автівку, яку припаркували на тротуарі 47 років тому

Вакциновані українці можуть приїхати в Італію по безвізу без обмежень