in

Рада збільшила матеріальну допомогу при народженні дитини

Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року

Відповідно до закону, виплата допомоги при народженні дитини припиняється у разі: позбавлення отримувача допомоги батьківських прав; відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав; тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання; припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень стосовно конкретної дитини; нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини; у разі виникнення інших обставин.
Допомога при народженні дитини нараховується у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.
Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму – на другу дитину; кратній 90 розмірам прожиткового мінімуму – на третю та кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину – 24 місяців, на третю та кожну наступну дитину – 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.
Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року.
Як повідомлялося, 16 листопада Президент Віктор Ющенко підписав Закон № 1715-VІ Про внесення змін до Закону України Про Державний бюджет України на 2009 рік, який збільшує, зокрема, прожитковий мінімум.
За матерiалами: УНІАН

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Стан та перспективи реалізації курсу України на євроатлантичну інтеграцію

Легалізація: уже підписано 10 тисяч контрактів