in

Роботодавці зобов’язані видати сертифікат про зарплату домашніх працівників, доглядальниць і нянь

Роботодавці повинні видати сертифікат, у якому вказано зарплату і будь-які інші виплати, здійснені у минулому, 2015 році. Документ потрібен для обрахування декларації про прибутки 730.

Так званий «Єдиний сертифікат» працедавці зобов’язані видавати домашнім працівникам в обов’язковому порядку, згідно закону. В ньому, крім зарплати та інших компенсацій, вказується частка ліквідаційних (TFR), якщо за домовленістю обох сторін його виплачують помісячно, разом із зарплатою.

На основі цього документу працівнику нараховуватимуть податкову декларацію 730, чи Єдину податкову декларацію та сертифікат економічного стану ISEE, потрібний для отримання ряду соціальних привілеїв, призначених для незаможних громадян.

Закон передбачає видачу такого документу щонайменше за 30 днів до закінчення терміну подання податкової декларації. У цьому, 2016 році, домашні працівники повинні задекларувати свої прибутки не пізніше 7 липня. Та, для зручності, профспілка ASSINDATCOLF рекомендує сім’ям підготувати та вручити документ до 29 лютого.

Для іноземних працівників він є важливим для продовження дозволу на проживання.

Ця стаття стала вам корисною? Поширте її в соціальних мережах.

Стаття італійською

______________________________________________________________

Більше новин:

 

 

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Тисячі українців у Римі вимагали припинення російської агресії в Україні

Cosa mi dà, signora?… – Життєві історії Оксани Навроцької