in

Судовим процесам в Італії передуватиме втручання юридичних посередників

Запровадження так званого “обов’язкового посередництва” повинно розблокувати параліч італійського цивільного судочинства.

З 21-го березня, для вирішення багатьох суперечок між громадянами, або громадянами і організаціями, перш ніж йти до суду, слід звернутися до посередників, визначених Міністерством юстиції. Вони намагатимуться знайти компромісне рішення, починати судовий процес можна буде тільки у випадку невдачі.

Посередництво є обов’язковим для позовів пов’язаних з майном, орендою, успадкуванням, медичною відповідальністю, контрактами із банками та страховими компаніями. Через рік, вони будуть застосовуватися у спорах кондомініумів і компенсацій за нещасні випадки.

Проти нововведення протестують адвокати, вони вважають що такі компромісні угоди не в змозі захистити права громадян, гарантовані законом. Але ще й тому, що із зменшенням кількості слухань, зменшуватиметься кількість їх клієнтів. Уряд вважає, що введення “обов’язкового посередництва ” дозволить громадян заощадити, а судочинству стати більш ефективним.

Ситуація із цивільним судочинством в Італії серйозна: в стані розгляду перебувають п’ять з половиною мільйонів судових справ, на рішення по кожному процесу в середньому потрібно 12 років.

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В українському футболі розгорівся “туалетний” скандал

Апеннінський синдром: Україна вже вкотре програла Італії