in

Через три-чотири місяці українцям видаватимуть біометричні паспорти

Через три-чотири місяці Міністерство внутрішніх справ України буде готове видавати нові закордонні паспорти з біометричними даними. Про це повідомив сьогодні глава відомства Анатолій Могильов.

Також Могильов звернув увагу на те, що необхідно буде прийняти закон, у якому будуть визначені біометричні дані, які будуть вноситися у цей документ. За словами міністра, після прийняття закону через кілька тижнів можна буде почати видавати паспорти, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо вартості паспорта, Могильов припустив, що він буде коштувати не дорожче нинішнього закордонного паспорта, тобто приблизно 300 грн., При тому, що аналогічні паспорти у Європі коштують майже 600 грн. у перерахунку на українську валюту.

Міністр також уточнив, що паспорти старого зразка будуть діяти до закінчення їхнього терміну. “Але враховуючи вимоги Євросоюзу у плані безвізових поїздок, вони будуть вимагати тільки такий паспорт (нового зразка, – ред.), тому що він відповідає їхнім вимогам”, – сказав він.

Нагадаємо, що 22 листопада Україна і ЄС домовилися про план дій, які Україна повинна виконати для введення безвізового режиму короткострокових поїздок для своїх громадян. У листопаді за результатами 14 саміту “Україна – ЄС” у Брюсселі сторони висловили надію на завершення переговорів щодо угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі у 2011 році.

Слід зазначити, що Україна і ЄС почали переговори про нову базову угоду ще у березні 2007 року, а переговори про створення зони вільної торгівлі у лютому 2008 року.

http://gazeta.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Неаполь. Плетиво думок Ірини Нич

Рим. Надія Стойко. По житті із поезією та малярством