in

У Римі легалізовано 13 000 домашніх працівників

Тринадцять тисяч римських доглядальниць і домашніх працівниць змогли подати запит на отримання дозволу на проживання. Таким є попередній баланс легалізації по Римі та провінції, згідно із даними відділу імміграції та префектури

 

Минулого вересня в усій провінції було подано 32 тисячі прохань про легалізацію, до цього часу було надіслано лише 23 тисячі запрошень на прийом до відділу імміграції для підписання робочого контракту.

 

На коли передбачено завершення легалізації? «Плануємо розглянути усі запити до літа. Потім будемо займатися справами тих, хто не з’явився на перший прийом у відділ імміграції» – повідомляють у префектурі. На даний час дві тисячі запитів було відкладено для поповнення пакету документів. Найбільш поширені проблеми – відсутність документації про відповідність житла санітарно-гігієнічним нормам, декларації про прибутки та медичних сертифікатів для осіб, що мають потребу у доглядальниці.

У ряді запитів (приблизно 1 500) було виявлено невірні дані, їх виправили та переслали до квестури. В інших – невідповідності та підроблені документи. Якщо фальшивість поданих декларацій та документації підтвердиться, роботодавців можуть притягнути до відповідальності.

На сайтах префектур деяких міст запроваджено розділ у якому роботодавці можуть дізнатися про стан розгляду запиту про легалізацію (у Римі – www.prefettura.it/roma).

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ALYOSHA: «Моє справжнє місце – чудова реакція людей на мою пісню»

Іноземців зобов’язують інтегруватися