in

З 20 березня можна подавати запит на приїзд в Італію для сезонної роботи.

alt   Розпочався попередній прийом запитів на приїзд в Італію сезонних робітників, вихідців із країн з-поза ЄС, які будуть задіяні в сільському господарстві та у сфері туризму в місяці, коли країна найбільше потребуватиме робочих рук. Пізніше іноземці повинні повернутися на батьківщину.

Для цього роботодавці повинні заповнити спеціальні бланки на сайті nullaostalavoro.interno.it. Зробити це можливо самостійно, або за посередництва профспілок чи профільних асоціацій. Для їх відсилки слід зачекати офіційної публікації декрету флуссі для сезонної роботи.

Після отримання візи, працівник повинен приїхати в Італію, та звернутися разом із роботодавцем у відділ імміграції для підписання контракту на перебування.
Новий декрет флуссі дасть можливість працювати в країні 30-ти тисячам працівників у секторі сільського господарства. За передбаченнями експертів,повинні повністю покрити попит на сезонну роботу. Згідно досвіду минулих років задовольняються усі запити іноземних працівників, реквізити яких відповідають закону.

В Італію зможуть приїхати громадяни України, Албанії, Алжиру, Боснії-Герцоговини, Хорватії, Єгипту, Філіппін, Гамбії, Гани, Індії, Косово, Македонії Марокко, Молдови, Монтенегро, Нігеру, Нігерії, Пакистану, Сенегалу, Сербії, Шрі-Ланки, та Тунісу.

П’ять тисяч робочих місць зарезервовано для тих, хто був зайнятий на сезонних роботах у попередні роки та має багаторічну робочу візу.

Поспішати із відсилкою запиту потреби немає, навряд чи усі тридцять тисяч квот, виділених урядом, вичерпаються. У заявці є можливість зробити запит на багаторічний приїзд працівника.Таким чином, компанії зможуть запрошувати тих-же робітників протягом наступних декількох років, за спрощеною та швидшою процедурою, не очікуючи нової урядової авторизації.

Опис процедури подачі запиту знайдете тут

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Діти української школи та дитячого садочка у Римі читають вірші Кобзаря

Опозиційний політик Віктор Романюк просить політичного притулку в Італії