in

МВС України отримало від ЄДАПСу понад 30 тисяч закордонних паспортів

19 квітня, консорціум ЄДАПС відвантажив на адресу МВС 30742 закордонні паспорти. Всього з початку року МВС поставлено 165623 паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Як поінформувало інформагентство Наш Продукт, про це повідомив заступник гендиректора Консорціуму ЄДАПС Олександр Драніков.

Згідно з повідомленням прес-служби консорціуму, ЄДАПС відновив виробництво закордонних паспортів з 9 квітня, після того, як МВС підписало і передало новий генеральний контракт з консорціумом, а Кабінет міністрів постановою № 295 відновив дію технічного опису і зразка бланка закордонного паспорта з полікарбонатною сторінкою, затвердженого ще 26 червня 2007 року.

Раніше, 13 квітня, Олександр Драніков заявив, що за сім днів ЄДАПС відвантажить на адресу МВС України закордонні паспорти за заявками від громадян, які скупчилися в попередній період, і були незадоволеними не з вини виробника. Враховуючи динаміку відвантаження, консорціум повністю виконує взяті на себе зобов’язання.

Нагадаємо, що 12 квітня Міністерство внутрішніх справ відновило видачу закордонних паспортів громадянам. У МЗС повідомили, що через нестачу фінансування українцям видаватимуть закордонні паспорти старого зразка.

http://ua.korrespondent.net

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Видачу закордонних паспортів поновили

Луцька міськрада підписала угоду про співпрацю з ТПП Італії