in

Місячна відвідуваність сайту Української газети перевищила 40 тисяч контактів

Щоб іти в ногу із сучасністю та донести інформацію, корисну для найширшого кола читачів, два роки тому було створено, веб- сторінку Української газети. В той час існувало багато сумнівів щодо успішності цього проекту з огляду на соціологічні параметри української імміграції на Апенніни. Адже це здебільшого жінки віком понад 45 років, які працюють у сфері домашнього господарства, отже, на перший погляд, далекі від сучасних технологій. Проте успіх сайту перевершив сподівання його авторів.

У минулому місяці кількість відвідувачів веб-сторінки перевищила 40 тисяч користувачів. Про новини Італії, актуальні проблеми української імміграції на сайті читають відвідувачі із найвіддаленіших чистин земної кулі, а українців в Італії цікавлять події у громаді, легіслативні зміни імміграційного законодавства, що сприяють їх кращій інтеграції в суспільство.

«Кількість відвідувачів нашої веб-сторінки є найкращою подякою за роботу редакції – зауважує головний редактор Української газети Маріанна Сороневич. «Ми постійно аналізуємо найпопулярніші теми, що дозволяє висвітлювати теми корисні та цікаві нашим читачам» – додає вона
Корисний сайт і для тих, хто планує робочу імміграцію в Італії. Адже нерідкими є випадки, коли українці подаються у путь знаючи недостатньо реалії життя в країні, законодавчу базу, яка захищає як легальних, так і нелегальних іммігрантів. Завчасне ознайомлення із країною майбутнього проживання, позбавляє заробітчан численних неприємностей.


Марія Козачок

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українські гастарбайтери: без шансів на повернення

У годинниках з Італії — героїн та кокаїн переправляв вінничанин