in

ЄДАПС: МВС платить за закордонний паспорт 40 гривень, громадяни – 383

Для Міністерства внутрішніх справ України вартість закордонного паспорта становить 40 грн, для громадян України – 383 грн, заявив заступник гендиректора консорціуму ЄДАПС Олександр Драников.

Зокрема, за його словами, всі інші платежі, які здійснюють громадяни за закордонний паспорт, – це платежі МВС.

“Ми відпускаємо закордонні паспорти МВС по 40 грн. Вартість закордонного паспорта для споживача на сьогодні становить 383 грн 32 коп … 30% вартості паспорта – це вартість виробника, а все інше – платежі держави”, – зазначив Драников.

Тим часом Драников заявив, що ЄДАПС ліквідує заборгованість з друку закордонних паспортів до кінця поточного тижня.

Так, він зазначив, що з 9 квітня до 15:00 13 квітня консорціум вже надрукував 50 тис. закордонних паспортів із 180 тис.

Він зазначив, що потужності підприємства дозволяють випускати до 6 млн закордонних паспортів щорічно, при тому, що щорічна потреба не перевищує 1,3 млн паспортів.

Також Драников повідомив, що проблеми з друком і видачею закордонних паспортів були спричинені виключно позицією екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та екс-першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова, які, за його словами, намагалися усунути консорціум з ринку виготовлення закордонних паспортів і привести іноземну (німецьку) компанію на цей ринок.

Він зазначив, що ЄДАПС сьогодні не має претензій до МВС України, яке планово погашає заборгованість перед консорціумом за виготовлення закордонних паспортів і сьогодні заборгованість становить 119 млн грн.

“Нас безпідставно Луценко і Турчинов звинуватили у монополізмі. Це не відповідає дійсності, оскільки ще в 2004 році ми виграли тендер”, – сказав він.

Крім того, Драников додав, що з початку року ЄДАПС надрукував 104 тис. 968 бланків закордонних паспортів.

Нагадаємо, що вартість закордонного паспорта для споживача складає 383 грн 32 коп. у разі виготовлення паспорта в місячний термін. У разі термінового виготовлення протягом 3 днів вартість паспорта перевищує 1000 грн.

Також нагадаємо, що минулого року за рішенням Кабміну вартість виготовлення паспорта збільшилася на 150 грн, оскільки вводилася плата за фотографування на закордонний паспорт у паспортних столах системи МВС.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Джанфранко Фіні: «Друга генерація повинна мати італійське громадянство»

Знижки для купівлі товарів широкого вжитку