in

Відмінено податок у 80-200Є на дозвіл на проживання в Італії

Регіональний адміністративний суд Лаціо (ТАR) задовольнив скаргу профспілок Inca та Cgil, анулюючи сплату внеску, що коливається від 80 до 200 євро за отримання і продовження дозволів на проживання.

Податку на пермессо більше не існує, іммігрантам більше не доведеться платити 80, 100 або 200 євро, щоб легально жити в Італії. Це – історична перемога профспілок, але перш за все за п’яти з половиною мільйонів іммігрантів, досягнена після чотирьох років судової тяганини.

Постанова Регіонального адміністративного суду Лаціо скасувала внесок за видачу або продовження дії дозволу на проживання, введений в 2012 році. Позов у суд було подано двома профспілковими організаціями – Inca та Cgil.

Європейський суд (до якого звернувся ТАR 2 вересня 2015 року) заявив, що плата за видачу та продовження дозволу на проживання в Італії є “непропорційним”, порушує права іноземних громадян та іде всупереч європейським стандартам. Остаточне рішення у справі було за ТАR, а тим часом італійський уряд не помічав несумісності і не скасував в дискримінаційну постанову.

25 травня 2016 року, друга секція Регіонального адміністративного суду Лаціо, взявши до відома постанову Європейського суду, постановила перейти до “незастосування у національному законодавстві, вимоги від громадян третіх країн, які подають заяву на видачу чи продовження посвідки на проживання, сплати внеску від 80 до 200 євро “. Постанова анулює основні статті міністерського указу (DM 6 ottobre 2011), за підписом тодішніх міністрів внутрішніх справ і міністрів фінансів Роберто Мароні і Джуліо Тремонті, який ввів податок.

Що буде зараз
Тепер іммігранти більше не платитимуть податок на пермессо. Уряду, ймовірно, потрібно буде час на попередження квестур, і, мабуть, встановлення інших, менш непропорційних тарифів.

Згідно судового вироку, на даний момент, податок не повиннен бути затребуваний у тих, хто просить видати або продовжити дозвіл на проживання.

А тим часом незмінними залишаються інші тарифи: 16€ – гербового збору, 30,46€ – за друк електронного документа і 30€ – за послуги італійської пошти.

Тут знайдете постанову Адміністративного суду Лаціо, який анулює податок на дозвіл на проживання.

Стаття італійською ТУТ

_____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці з усього світу зберуться у Києві на Форум

Легалізація в Італії, введено нові критерії повторного перегляду відхилених заяв