in

Cтрахування автомобіля в Італії {br} для іноземців коштує дорожче

   Для іммігрантів страхування автомобіля часто коштує більше ніж для італійців, адже багато компаній ввели громадянство до параметрів для розрахунку страхових тарифів.

За статистикою, громадяни деяких країн здійснюють більше нещасних випадків на дорозі, через це міркування страждають більшість іноземців в Італії. Імміграційне законодавство забороняє у пропозиції послуг робити відмінності між італійцями та іноземцями.  На основі цього громадянин Тунісу нещодавно порушив справу проти своєї страхової компанії.  Звинувативши її у расизмі. Компанія, не дочекавшись суду, вирішила скасувати параметр громадянства.

Аня, асоціація, яка об’єднує страхові компанії, стала на захист етнічних тарифів. Опираючись на статистичні дані вона відкидає звинувачення в расизмі. Відмінності за національністю, вважають вони, схожі на параметри за статтю чи регіоном проживання водія. Перед тими, хто не хоче платити більше, ніж італійці відкриваються дві дороги: звернутися до судді сподіваючись на виграш у справі, або вибрати компанію, яка не встановлює етнічної різниці.

Ельвіо ПАСКА,

переклад Маріанни Сороневич

 

Читайте також:

Зміни дорожнього кодексу Італії для тих, хто недавно отримав водійські права

Нові правила для отримання італійських водійських прав

Італійські водійські права із очками

Дорожні штрафи та їх спростування

Тим, хто недавно отримав права на водіння, заборонено сідати за кермо надто потужних авто

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Майже півтисячі полтавських чорнобильців оздоровилися в Італії

Ресторанний бізнес в Італії пореходить в руки іноземців