in

Лікарняні сертифікати подаються до INPS Інтернетом

Відтепер заповнення бланків лікарняних листків і їх відсилка до інституту соціального захисту є завданням сімейних лікарів

Лікарняні сертифікати тепер подорожуватимуть Інтернетом. Лікарі заповнюють їх бланки і на комп’ютері відправляють до INPS, інституту соціального захисту, який відшкодовує лікарняні відпустки робітників. Далі завданням INPS, є відправити сертифікати роботодавцям, таким чином виправдовуючи відсутність працівників.

Після тривалого експериментального періоду, з 1 лютого це нововведення запроваджується по всій Італії. Лікарі, які його не застосовуватимуть, ризикують суворим покарання. Мало хто відчуває ностальгію за паперовими сертифікатами. Згідно старого методу, робітникам доводилося стояти в черзі на пошті, та оплачувати витрати по відсилці рекомендованого листа із сертифікатом до INPS.

Лікарі не особливо задоволені новвоведенням, адже не всім легко адаптуватися до змін. Крім того, на початку лютого, комп’ютерна система часто блокувалася, затягуючи час відсилки сертифікатів і черги пацієнтів в кімнатах очікування.

 

Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Північні регіони Італії вимагають бюджетного федералізму

Сім’я Деркач – спортивна гордість України та Італії