in

Починається онлайн-запис у італійські школи

Почалася попередня реєстрація учнів на 2017-2018 навчальний рік. Ті, хто не має дозволу на проживання, повинні звернутись безпосередньо в секретаріат школи не побоюючись переслідування поліції.

До уваги батьків, які повинні записати дітей в початкову, середню або вищу школу в Італії на для 2017-2018 навчальний рік.

Зима у розпалі, але для багатьох сімей пора подумати про наступний навчальний рік. З 9 січня відкриті реєстрацію учнів на порталі Міністерства освіти Італії.

Процедура реєстрації

Під час попередньої реєстрації ви отримаєте ім’я користувача і пароль, які слід використати під час офіційного запису що триватиме з 8:00 16 січня 2017 року до 20:00 6 лютого 2017.

Ті хто вже має цифрові ідентифікаційні дані Громадської системи цифрової ідентифікації SPID (Sistema Pubblico di Identità), повторно здійснювати попередню реєстрацію не повинні. Вони можуть отримати доступ до програми з його обліковими даними.

Онлайн реєстрація є обов’язковою для державних шкіл, але не є обов’язковою для паритарних.

Реєстрація легальних іммігрантів

Для іноземних громадян, які перебувають в Італії на законних підставах, процедура реєстрації та ж, що і для італійців.

Реєстрація нелегальних іммігрантів

Для батьків що не мають дозволу на проживання передбачено окрему процедуру. Передусім, слід зауважити що всі неповнолітні в Італії мають незаперечне право на освіту, незалежно від статусу їх батьків. Більше того, батьки зобов’язані віддати дітей у школу.

Для запису таких учнів слід звернутися безпосередньо в секретаріат обраної школи. Адміністрація про такі випадки в поліцію не повідомляє.

Стаття італійською Stranieriinitalia.it

__________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Інтимне. Була жiнкою пияка, а стала – сіньйора

Як оплатити послуги за отримання італійського громадянства