in

Скільки коштуватиме “терміновий” закордонний паспорт

Вартість оформлення закордонного паспорта протягом 3 днів становить 1205,75 гривень. Про це повідомили в Держдепартаменті у справах громадянства імміграції і реєстрації фізичних осіб МВС України.

Як відзначили в Держдепартаменті, в цю суму зокрема входить:

1) державне мито – 340 гривень (прямує до державного бюджету);

2) видача довідки про відсутність/існування судимості – 26,20 гривень (прямує до спецфонду держбюджету для МВС);

3) плата у розмірі вартості бланка паспорта і надбавка в сумі 25% такої вартості, що в сумі складає 525 гривень З цих грошових коштів до спецфонду МВС надходить 105 грн., а консорціуму ЕДАПС – 420 гривень.

Крім того, у загальну суму входить плата за надання послуг з виконання запиту для термінового оформлення закордонного паспорта у розмірі 314,55 гривень. Ці кошти також переказуються до спецфонду МВС України.

Вартість оформлення паспорта в десятиденний термін становить 862,08 гривень. З цієї суми державне мито – 340 гривень. Довідка про несудимість – 26,2 гривень. Плата у розмірі вартості бланка паспорта і надбавки в сумі 25% такої вартості, що в сумі становить 337,5 гривень. З цих засобів до спецфонду МВС поступає 67,5 гривень, а консорціуму ЕДАПС – 270 гривень. Крім того, в загальну суму входить плата за надання послуг з виконання запиту для термінового оформлення закордонного паспорта у розмірі 158,38 гривень. Ці кошти також переказуються до спецфонду МВС.

Нагадаємо, 13 квітня ц.р. замгендиректора консорціуму ЕДАПС Олександр Драников заявив, що для Міністерства внутрішніх справ України вартість закордонного паспорта становить 40 гривень, для громадян України – 383 гривні.

“Ми відпускаємо закордонні паспорти МВС по 40 гривень. Вартість закордонного паспорта для споживача на сьогодні складає 383 гривні 32 копійок … 30% вартостей паспорта – це вартість виробника, а все інше – платежі державі”, – зазначив Драников.

 

http://news.finance.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Тернополі зустрілися заробітчани з трьох областей

На празник Усіх Святих у Трівенето місцеві українці провели фестиваль