in

Для отримання карти на проживання дійсні лише сертифікати школи Данте Аліг’єрі, університетів Перуджі та Сієни та Roma Tre

З грудня минулого року, для отримання довготривалого дозволу на проживання ЄС, так званої карти на проживання, слід володіти базовими знаннями італійської мови. Підтвердження знання мови не вимагається від тих, хто, отримав в Італії середню освіту, або відвідував тут курси підвищення кваліфікації, магістратуру або докторат. В інших випадках, існує два способи засвідчити володіння італійською: пройти тест, що проводиться відділами імміграції, або представити сертифікат, що відповідає рівню A2, згідно зі стандартною класифікацією Євроспілки.

Сертифікати не усіх шкіл відповідають вимогам. Міністерство внутрішніх справ нещодавно роз’яснило, що дійсними єдипломи  школи Данте Аліг’єрі, ВУЗами для іноземців у Перуджі та Сієні, та університетом Roma Tre. Тож радимо поінформуватися, перед початком курсу італійськоїмови, бо ж для отримання довготривалого дозволу на проживання слід володіти дипломом виданим одним із вищевказаних навчальних закладів.

Ельвіо ПАСКА,

переклад Маріанни Сороневич

 

Читайте також:

Тест італійської мови, обов’язковий для отримання Carta di soggiorno

Карта на проживання лише тим, хто володіє італійською

Карту на проживання повинні видавати навіть працівникам з контрактом на визначений термін

Зразок іспиту італійської мови для отримання карти на проживання

Тест італійської для отримання карти на проживання

Почався прийом тестів на знання італійської мови для отримання довготривалого дозволу на проживання

Карта на проживання лише тим, хто володіє італійською

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Дошкільна освіта в Італії

В італійській провінції Тоскана виготовляють “жіноче” вино