in

Матері в Мілані, в тому числі іноземки, отримуватимуть 150 євро в місяць

Мерія Мілану виплачуватиме щомісячну підтримку незаможним сім’ям та роздаатиме «вітальні пакети для новонароджених», усім сім’ям, у які народилось немовля.

Картка для оплати для потребуючих сімей

Мерія Мілану виплачуватиме усім матерям допомогу після народження дитини, без жодної дискримінації за етнічною ознакою. Достатньо мати ISEEменше 20 тис. євро.

Подарунок для новонароджених – картка вартістю 150 євро в місяць протягом двох років отримуватимуть сім’ї в Мілані, у яких народився малюк.

Таку постанову винесено 30 червня під час першого засідання міської Ради, під головуванням новообраного мера міста Джузеппе Сала.

Проектом підтримки молодих мам, зможуть скористатися як громадянки Італії, так і іммігрантки, з міланською пропискою, адже усі діти є рідними у їх правах.

Картка дозволить придбати продукти для дітей в спеціальній мережі магазинів, в яких вже зараз приймаються ваучери, що видаються сім’ям, які опинилися в складній економічній ситуації. Її зможуть отримати сім’ї, показник економічного стану яких (ISEE) не перевищує 20 тисяч євро на рік.

Картою можна буде скористатися вже з вересня поточного року, а з 2017 року за її допомогою можна буде також оплатити послуги няні, рекомендованої мерією, або вартість дитячого садка.

Подарунок усім новонародженим

Межа рівня прибутку не стосуються «вітальних пакетів для новонароджених», які, починаючи з 2017 року отримуватимуть усі сім’ї, в яких народиться дитина. Пакети міститимуть підгузники, сухе молоко, дитяче харчування і багато інших подарунків, наданих спонсорами, що приєднаються до акції.

Протягом останніх п’яти років, Мілан вклав близько 154 млн. євро на акції підтримки сім’ї, займаючи перше місце в Італії по соціальній підтримці новонароджених і їх батьків.

Стаття італійською ТУТ

_____________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Кваліфіковані фахівці можуть працювати в Італії, без декрету флуссі

Збираємо валізу: Десять способів взяти із собою усю квартиру