in

12 найкрасивіших містечок над Середземним морем

Кожен подорожує на свій смак, хтось любить відвідувати старі містечка, а хтось не уявляє своєї відпустки без моря. Але можна організувати такі мандрівки, щоб задовольнити бажання різних людей. Наприклад, польське інтернет-видання gazeta.pl пропонує перелік 12 найкрасивіших містечок над Середземним морем.

Касіс, Форанція

Касіс – це маленьке портове містечко над Середземним морем. Тут не лише красива архітектура, а й спокійна атмосфера. Розташоване це місто на півдні Франції, недалеко від таких популярних курортів як Сан-Тропе, Канни, Ніцца.

Порт оточують кольорові кам’яниці, у лабіринті вузеньких вуличок знаходиться багато колоритних кав’ярень та ресторанів.
І що важливо, у місті немає натовпів туристів, переважно тут відпочивають заможні люди, які втомились від гучного Сан-Тропе.

Саме у цьому місті Вінстон Черчіль почав малювати. В містечку Касіс і поблизу нього є прекрасні затоки з піщаними пляжами. Девіз міста: “Хто бачив Париж, а не бачив Касіс – той не бачив нічого!”

Таорміна, Італія

На східному узбережжі Сицилії знаходиться чудове містечко Таорміна. Тут можна відпочивати на затишних пляжах, звідки відкривається вид на Етну, зараз це найвищий та найактивніший вулкан Європи.

Тут також можна побачити залишки грецької святині та руїни амфітеатру. В архітектурі Таорміни переважають маленькі, кольорові будиночки. Таорміна – це найкраще місце для тих, хто любить прогулянки.

Портофіно, Італія

Портофіно лежить в регіоні Ліґурія, в провінції Генуа. Тут зазвичай відпочивають багаті і відомі персони – Бриджит Бордо, Сілвіо Берлусконі.

Портофіно – це найкрасивіший порт в Середземному морі. Піщані пляжі, красива архітектура містечка, чудові ресторани, які розташовані на терасах з видом на море – це все так зачаровує, що не хочеться звідти їхати. Кожен, хто побував в Портофіно, буде мріяти ще раз туди повернутись.

Ія (Санторін), Греція

Острів Санторін відрізняється від інших грецьких островів і вражає кожного, кому пощастить там побувати. Особливої уваги заслуговує містечко Ія. Це найбільш елегантне місто на острові Санторін, розташоване на північній його стороні.

Вузенькі вулички з численними білими будинками і храмами наче сповзають вниз з пагорбів. У білих будиночках знаходяться різноманітні кнайпи, кафе і мистецькі крамниці. Є тут також чудова набережна, де відкривається неймовірний краєвид на вулкан та весь острів.

Амальфі, Італія

Містечко Амальфі – центр прекрасного італійського узбережжя Амальфі. На скелях тут виростають білі будиночки. Воно складається з маленьких вуличок і безмірної кількості сходинок. На маленьких площах міста знаходяться кольорові кіоски та кав’ярні. Гордістю міста є собор Св. Андрія.

Позітано, Італія

Це чергова перлина узбережжя Амальфі. Позітано було відоме ще а часи римської імперії, з того часу залишились руїни кількох віл. Сьогодні Позітано – курорт класу люкс і щоб провести тут кілька годин, прийдеться витратити значну суму грошей.

З містом Позітано пов’язано також багато легенд. Одна з них говорить, що на водах довкола міста можна зустріти серен, які спокушають своєю вродою кожного чоловіка, якого побачать.

Містечко славиться також знаменитими ресторанами, кав’ярнями, чудовою кухнею, великим вибором вишуканих вин.

Валлетта, Мальта

У цій крихітній країні можна відчути справжню атмофсеру Середземномор’я. Мальта – це суміш Європи, Північної Африки і арабських впливів, що створює умови для унікального і цікавого відпочинку.

Клімат Мальти дозволяє відвідувати її у кожну пору року. Візитом на Мальту будуть захопленні любителі хорошої архітектури, зокрема сподобається місто Валлетта.

Це столиця Мальти, яка займає меншу площу, ніж 1 кілометр квадратний. Про Валлету кажуть, що це великий музей під відкритим небом. У списку ЮНЕСКО це місто відзначено як місце найбільшої концентрації історичних пам’яток.

Наксос, Греція

Наксос – зелений острів, розташований в північно-західній частині Єгейського моря. Краєвид острова створюють оливні дерева та сади. Це гірська місцевість, але є тут і надзвичайно красиві пляжі. Серед достоїнств острова – старі костели.

Лінія берегова Наксоса рясніє великою кількістю заток. Це чудова місцевість для любителів засмаги та водних видів спорту. Однин з найкрасивіших пляжів в Європі знаходиться на західному узбережжі острова, в маленькій, але дуже важливій місцевості Agios Prokopios. Знову ж таки – вузенькі вулички, старі кавярні, затишні ресторани. Мешканці Наксоса дуже гостинні.

Тосса-дер-Мар, Іспанія

Тосс-дер-Мар – це невелика місцевість на узбережжі Коста Брава в Іспанії, яка відома своїми історичними пм’ятками і прекрасними пляжами. Візитівкою міста є середьновічне старе місто, оточене оборонними мурами, з сімома високими вежами.

Всередині мурів заховались кам’яні будинки 13-15 століть, в котрих сьогодін знаходяться ресторани, кафе та сувенірні магазини. На головній площі знаходиться Міський Музей. Там зберігається картина Марка Шагала “Небесний Скрипаль”, яку він намалював під враженням від міста. Тут також є чудовий піщаний пляж.

Ретимно, Крит, Греція

Ретимно – третє за величиною місто на Криті. Поза десятками готелів та піщаних пляжів тут знаходиться ідеально збережене старе місто. На його вулицях панує неймовірний клімат, особливо ввечері.

Поруч стоять церкви і турецькі мечеті, а вузькі вулички створюють лабіриинт, блукаючи яким можна потрапити до фонтану 17 століття.

Найулюбленішим місцем туристів є венеційський порт, де стоїть старий маяк 13 століття, оточений кольоровими кам’яницями та кнайпами. Над містом стоїть Венеційська фортеця, звідки можна спостерігати чудовий краєвид.

Колліур, Франціяґ

Це маленька мальовнича місцевість у французькій Каталонії, з маленьким середземноморським рибацьким портом. Місцевість чудово вписується у ландшафт з виноградниками на схилах Піренеїв.

Тут знаходиться кам’янистий пляж і кілька пам’яток – відреставровані мури замку, колишньої резиденції короля Майорки і костел 14 століття, збудований на фундаменті старого маяка, де знаходиться бароковий вівтар.

Колліур вражає старими кам’яницями, між якими в’ються вузенькі вулички. Місто прославили митці початку 20 століття, які цінувати тутешні кольори і середземноморське світло.

Ментон, Франція

Ментон – частина французької рів’єри, розташоване біля італійського кордону. Від Монако, мекки знаменитих та багатих, його відділяє 13 кілометрів.

Часто сюди приїжджають туристи, стомленні шумниим курортами, що поруч. Велика кілкьість старих, добре відновлених будинків додає містові свого шарму.

Центр міста є закритим для автомобільного руху. Ментон названо колись “містом цитрин”. Цитрини тут можна купити всюди. Варто побачити це місто і гори, які його оточують. У ресторанх Ментона кухня французька та італійська.

 

http://vgolos.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Голова Центральної виборчої комісії закликає захистити виборчі права українців за кордоном

У процесі над Берлусконі свідчать учасниці його вечірок