Зеленські одружилися в 2003 році.
![Олена та Володимир Зеленські / instagram.com/zelenskiy_official/ Олена та Володимир Зеленські / instagram.com/zelenskiy_official/](https://images.unian.net/photos/2021_05/1621509802-9330.jpg?r=128277)
Сьогодні, 6 вересня 2022 року, сім’я Зеленських відзначає 19-ту річницю весілля, яку ще називають гранатовою.
Відомо, що Володимир і Олена Зеленська познайомилися ще в школі, і тільки в 2003 році вони офіційно оформили свої стосунки.
![Володимир і Олена Зеленські / скріншот Instagram Володимир і Олена Зеленські / скріншот Instagram](https://images.unian.net/photos/2022_09/1662466940-7024.jpg?r=168941)
Уже в 2004 році у них народилася дочка Олександра, а в 2013 – син Кирило. Варто відзначити, що у президента України дуже талановиті діти.
Наприклад, дочка Олександра в 2014 році знімалася у фільмі “8 нових побачень” в ролі Саші, дочки головного героя, а в 2016 році брала участь в шоу “Розсміши коміка. Діти” і виграла 50 000 гривень.
![Сім'я Зеленських / instagram.com/olenazelenska Сім'я Зеленських / instagram.com/olenazelenska](https://images.unian.net/photos/2019_07/1563175044-4710.png?r=419370)
До того як Зеленський став президентом, він разом з дружиною займався Студією “Квартал 95”. Після того, як його обрали гарантом країни, він відійшов від бізнесу і почав займатися справами України. Здавалося, життя подружжя Зеленських складалася прекрасно, поки Росія не вирішила напасти на Україну 24 лютого.
Якщо раніше в соціальних мережах можна було побачити їх щасливими, то зараз помітно, що і Володимир, і Олена знатно втомилися. Вони залишилися в країні, навіть в той час, коли тут йдуть активні бойові дії. Але попри все вони продовжують боротися за незалежність України.
![Олена Зеленська на обкладинці Vogue / Фото - instagram.com Олена Зеленська на обкладинці Vogue / Фото - instagram.com](https://images.unian.net/photos/2022_07/1659098662-9781.jpg?r=425963)
![Володимир Зеленський / president.gov.ua Володимир Зеленський / president.gov.ua](https://images.unian.net/photos/2022_08/1661702474-3035.jpg?r=745005)
Нагадаємо, раніше Олена Зеленська захистила чоловіка від нападок.
Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!
або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia
![](https://www.gazetaukrainska.com/wp-content/uploads/2021/12/UvIR-1024x577.png)