in

Північ Італії затопила велика повінь

Проливні дощі, що не припиняються в декількох регіонах Апеннінського півострова з 26 жовтня, призвели до людських жертв. На півдні Лігурії та півночі Тоскани загинули 9 чоловік, близько 12 числяться зниклими безвісти.

Паводкові води затопили багато вулиць населених пунктів. Сталися сходи зсувів та обвалів, які пошкодили дороги, мости і будинки.

 

Як повідомляє La Repubblica, посилаючись на синоптиків, у деяких районах Італії за добу випало до 500 мм опадів, вода в річках піднялася на 5—6 метрів. Паводкові води затопили багато вулиць населених пунктів. Сталися сходи зсувів та обвалів, які пошкодили дороги, мости і будинки. Між Леванте і Корнілья призупинено рух потягів.

Найбільше від стихії постраждали області Тоскана і Лігурія, де, за повідомленнями місцевих ЗМІ, загинуло 9 чоловік, а 12 вважають зниклими безвісти. Величезний збиток завдано національному парку Чінкве-Терре на сході Лігурії. Залишилися без електропостачання і засобів повідомлень туристичні містечка Боргетті-ді-Вара, Вернацца, Казале Монтероссо та Піньон.

У містечку Аула, де річка вийшла з берегів, службам МНС за ніч вдалося врятувати близько 50 чоловік, які рятуючись від води, забралися на дерева, 300 осіб евакуйовано, повідомляє Sky.it.

Синоптики попередили про усунення злив у бік центральних і південних районів країни та про те, що майже на всій території Італії буде тривати погана погода.

Востаннє подібна повінь в Італії відбувалася в 2009 році. Тоді на північному сході Сицилії внаслідок стихійних лих загинуло понад 30 людей.

http://www.epochtimes.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці зможуть безмитно ввозити з-за кордону товарів на тисячу євро

Крик душі природи в нсталяціях Олільги Мелентій