in

У статуї Джульєтти у Вероні змінилася форма грудей: винні туристи

   Дотики численних туристів змінили форму грудей відомої в усьому світі статуї Джульєтти в італійській Вероні. Про це пишуть місцеві газети.

У статуї Джульєтти з’явилося дуже багато вад від постійного тертя. Зокрема, пошкоджено область грудей, які при цьому зменшилися в розмірах, зазначає The Local. Як відомо, прийнято вважати, що якщо помацати груди Джульєтти, то можна знайти кохання.

З часом скульптура може стати нестійкою і навіть впасти на когось з відвідувачів Будинку Джульєтти, пише видання Corriere del Veneto. Передбачається, що частина отриманих від туристів коштів піде на її відновлення.

Газета зазначає, що Джульєтта роботи веронського скульптора Нерео Костантіні стоїть на своєму місці з 1972 року. Ймовірно, рішення передавати частину прибутку від туристів на порятунок статуї дійсно може виправити ситуацію, адже будинок Джульєтти у Вероні – одна з найпопулярніших серед туристів пам’ятка.

Варто зазначити, що влада Верони намагається використовувати головну пам’ятку максимально.

У 2008 році туристам було дозволено за 100 євро залишити романтичне послання на мармуровій стіні Будинку Джульєтти. Пізніше балкон, на якому, як вважають, Джульєтта слухала визнання Ромео, дозволили орендувати для весільних урочистостей.

Нагадаємо, в серпні американський турист випадково пошкодив статую Діви Марії в музеї у Флоренції.

http://ukranews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як знизити ризик раку грудей

Проти снігу в Україні – нічне метро й БТРи