in

Через морози постраждав римський Колізей

В Італії через утворення льоду і танення обвалилися фрагменти верхньої частини Колізею.

Амфітеатр, закритий на вихідних для туристів, відкриється не раніше четверга. Небезпеку становить не тільки можливе падіння фрагментів стін, але і лід, який покрив доріжки.

Як повідомляє Corriere della Sera, вранці у неділю, коли влада збиралася відкрити Колізей, співробітник музею послизнувся, впав і зламав ногу, через що з відкриттям об’єкта довелося почекати.

Тим часом інші археологічні пам’ятки, закриті через негоду, у вівторок знову відкрилися для публіки. У їхній перелік увійшли терми Каракалли (маршрут по термам однак трохи змінився), римські форуми, Палатинський пагорб, Остія та Аппієва дорога, повідомляє «Лента.ру».

Через велику кількість снігу в італійській столиці римська влада на кілька днів скасувала заняття у школах і заборонила пересуватися по місту на мотоциклах, проте до вівторка ці заборони були зняті. Незважаючи на закиди з боку опозиції, мер міста Джанні Алеманно запевняє, що у Римі добре впоралися зі снігом, який випав.

У стінах Колізею налічується близько трьох тисяч тріщин, і час від часу від античного амфітеатру відвалюються фрагменти. Масштабна реставрація пам’ятника має початися у березні 2012 року.

«ForUm»

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Зимове ретро в Неполі

Зимове ретро в Неаполі (ФОТО)