in

Італійський готель створив культурну пам’ятку для туристів із Росії

   Власник італійської готельної мережі разом із російською моделлю Людмилою Радченко, вирішив поінформувати туристів із Росії з приводу італійської культури та правил поводження в готелі.

Так, за словами Людмили Радченко, під час відпочинку в готелі, правило номер один – вітатися, посміхатися та дивитися в очі співрозмовнику. “Італійці привітні та життєрадісні. Було б непогано і нам до них наблизитися”, – каже вона.

Правило номер два – поважати не лише власника готелю, а і весь персонал. “Замість того, аби лишати величезні чайові, краще подякувати за сервіс та гарну кухню”, – розповідає вона.

Правило номер три – уникати надмірностей в одязі, а вдягатися зручно і практично. “Російські жінки полюбляють фірмовий одяг і взуття на підборах. Утім, у басейні можна обійтися і без них”, – каже жінка.

За словами італійця, найбільше культурні розбіжності між націями, помітні за столом. “Не варто дивуватися, якщо всі страви виносять по черзі. І ще одна деталь – в Італії каппучіно не п’ють перед обідом”, – радять у готелі.

Іще один пункт: не потрібно італійців примушувати випивати горілку “всю за раз”, аби не стати свідками непритомних від алкоголю італійців.

Залишаючи готель, туристам радять посміхнутися та залишити свій відгук.

Утім, у коментарях, імовірно російські туристи, вилили всю свою ввічливість, грамотність і бажання об’єднувати культури.

http://life.pravda.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Тернополянка поїде на чемпіонат Європи з боксу

Микола Рябчук: Путін планував вторгнення в Україну ще за Помаранчевої революції