in

На вуличні бої в Італії змарнували майже 100 тис кілограмів апельсинів

Італійці провели традиційні “помаренчеві бої” в рамках карнавалу в місті Івреа. Тисячі людей у середньовічних костюмах королівської охорони, піших воїнів та кінноти, а також звичайних городян, озброївшись апельсинами, відтворили середньовічну битву, у якій обурені дрібні міщани повстали проти жорстокого правителя.

Традиція апельсинової битви зародилася ще у 17 столітті, однак її історія сягає пізнього Середньовіччя, тоді як в Італії ще діяло відоме “право першої ночі”, згідно якого перша ніч кожної молодої нареченої належала правителеві міста. Не витримавши несправедливості закону, жителі міста Івреа 1194 року постали проти свого графа, влаштувавши пожежу в його маєтку та закидавши його військо камінням. Саме таку “народну” зброю тепер символізують стиглі помаранчі.

Перш за все свято вражає яскравістю барв. Всі учасники битви розділяються на 9 команд – кожна команда вдягнена у спеціально пошиті для свята костюми – та з особливою жорстокістю намагаються перемогти одна одну, кидаючи апельсинами у натовп. Загалом дійство триває протягом 3 днів.

 

http://gazeta.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійська барменша прославила грудьми свій бар

Визначні пам’ятки Італії: міста, що зібрали найвищі культурні цінності Європи