in

11 дієвих порад для тих, хто хоче схуднути

Дуже часто нам хочеться зайнятись якоюсь новою справою, але все закінчується тим, що ми просто не знаємо, з чого почати. Як результат — ця справа відкладається “на потім”. Щоб цього не сталось, коли вам захочеться схуднути, пропонуємо кілька порад, з чого варто почати цей шлях.

Перший крок в новій справі завжди найважчий, однак і найкорисніший. Як тільки ви придумаєте, з чого почати, то легко визначите подальші цілі. Цей пункт по-особливому важливий, якщо ви налаштовуєтесь на те, щоб зайнятись собою  ви хочете позбутись зайвої ваги.

Сьогодні пропонуємо вам ознайомитись із порадами, які допоможуть вам розпочати власний шлях схуднення.

1. Забудьте про газовані напої

Серйозно! Це один із найпростіших способів почати втрачати вагу. Навіть якщо ваш напій не містить багато калорій, якщо ви п’єте його у великих кількостях, вони накопичуються. Тому спробуйте замінити газовані напої на звичайну воду, або ж робіть собі фруктове смузі.

І пам’ятайте, що уникнення газованих напоїв — це хороший старт для подальшої роботи над собою. Тому що набагато легше замінити ці напої, аніж змінити весь свій раціон.

2. Вживайте їжу 5 разів на день

Це може здатись нелогічним, але, якщо задуматись, то все ж таки має сенс. Якщо ви харчуєтесь тричі на день, то в перерві між прийомами їжі обов’язково відчуваєте голод, а тому намагаєтесь щось з’їсти. Це якраз є одним із способів набирання ваги. Тому спробуйте замінити три великі порції за день на 5 , але менших. Це зменшить відчуття голоду, і допоможе вам більше контролювати те, що ви їсте.

3. Снідайте

Не пропускайте сніданки. Те, що ви не пропустите цю трапезу, не означає, що ви наберете вагу. Це не так, якщо контролювати цей процес. Отож, якщо ви поснідаєте — це означатиме, що ви не буде впродовж дня перекушувати чимось некорисним.

4. Замініть каву/чай на зелений чай

Кава та чай “додають” не дуже багато ваги, але їх легко замінити. Тому ми рекомендуємо пити зелений чай, який сприяє втраті ваги і сприяє вашому хорошому самопочуттю.

Сам по собі він не допоможе втратити вагу, але може стати вдалим першим кроком до цього.

5. Використовуйте харчові добавки

Одна із найважчих частин тренування — це те, що ви почуваєтесь втомленими ще до їх початку. Якщо ви стикаєтесь з цією проблемою, перегляньте свій раціон — можливо в ньому чогось не вистачає?

Багато людей потребують вітамінів C, D і Е, тому добавки можуть посприяти цьому. Інколи організм може потребувати більше заліза, однак в цьому випадку варто, перш за все, проконсультуватись з лікарем.
Завдяки вітамінам ви почуватиметесь набагато краще не лише у фізичному плані, але й ваша шкіра буде чистою та здоровою.

6. Знайдіть друзів

Все вдається легше, якщо поруч є друзі. Це стосується і процесу схуднення. Завжди добре мати людей, яким можна розказати про свої проблеми, які можуть поділитись власним досвідом. Це можуть бути люди з роботи, тренажерного залу, групи підтримки, чи люди, які теж намагаються скинути вагу.

7. Заведіть щоденник для їжі

Протягом кількох тижнів записуйте в щоденнику усі свої “слабкі місця”. Ця стратегія полягає в тому, щоб не просто відмовитись від чогось, а побачити конкретні проблеми та поставити конкретні цілі.

8. Визнавайте помилки

Коли ви починаєте робити щось незвичне для себе, в тому числі, й намагаєтесь втратити вагу, то припускаєтесь помилок, можете почати панікувати, захочете здатись або просто почнете заїдати це все великою кількістю солодкого. Однак зрозумійте, що попереду на вас чекатимуть погані дні, тому не потрібно відчувати провину. Це нормально, якщо вам захочеться взяти вихідний, а потім знову повернутись до ідеї втратити вагу та спробувати наступного дня. Помилки — це нормально, тому дуже важливо просто не здаватись.

9. Заховайте ваги

Якщо ви кожного дня перевірятимете власну вагу, то вам здаватиметься, що ви взагалі її не втрачаєте, тому нехай ваш друг заховає їх. Користуйтесь вагами кожні два тижні. Так ви не зациклюватиметесь на цифрах і зможете сфокусуватись на своєму тілі та вигляді.

10. Навчіться готувати

Виберіть три простих страви, які ви зможете без проблем приготувати і проводьте час, удосконалюючи їх. Готуючи власні страви, ви матимете більше контролю над тим, що саме їсте і якими порціями.

11. Виконуйте одну вправу на день

Почати займатись фізичними вправами важко, тому виберіть одну вправу і намагайтесь виконувати її протягом 10 хвилин кожного дня. Це можуть бути віджимання, присідання чи навіть біг.

Просто присвятіть вправі 10 хвилин, для початку цього буде достатньо, а з часом у вас з’явиться мотивація виконувати більше навантаження. Оптимальним рішенням є регулярне відвідання спортивного залу.

______________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Звички, які відштовхують від вас людей

Секрети гарного старіння, італійок після…