in

За кидання недопалків і гумок на тротуар в Італії штрафуватимуть на 500 євро

   Комісія з навколишнього середовища парламенту Італії готує законопроект, який значно збільшить штрафи за кидання на тротуари недопалків або жувальних гумок.

Автори ідеї пропонують збільшити планку штрафних санкцій до 500 євро. Про це повідомляє портал AutoTravel.

Цього тижня доповідач Агостіно Гільяно від партії «Народ свободи» представить текст законопроекту. Крім штрафів від 100 до 500 євро за викидання жуйок і недопалків, у ньому також містяться розділи, присвячені нормам переробки таких відходів. Недопалки і жувальні гумки віднесуть до списку «спеціальних відходів».

Передбачається, що у кожній комуні Італії налагодять роздільний збір такого виду сміття. У парках та інших місцях великого скупчення людей встановлять спеціальні контейнери. Кошти на це влада комун отримає від підвищення ПДВ на алкогольні напої.

Крім того, законопроект передбачає поширення інформації про вплив недопалків і жуйок на навколишнє середовище та здоров´я людей. У таких відходах містяться шкідливі хімічні речовини.

За даними Інституту охорони здоров´я (ISS), щодня в Італії викурюють 140 мільйонів сигарет, тобто 51 мільярд на рік.

Згідно з дослідженням Італійського агентства з нових технологій, енергетики та економічного розвитку (ENEA), щороку через викинуті недопалки у навколишнє середовище потрапляють 324 тонни нікотину, 1 800 тонн бензолу, 21,6 тонн токсичних газів, 1 440 тонн конденсованого гудрону.

http://fakty.ictv.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Процедура розгляду документів за Легалізацією – 2012

Перші результати передвиборчої лихоманки