in

Уніформа капітана Costa Concordia стала прототипом карнавального костюма

Уніформа Франческо Скеттіно, капітана лайнера Costa Concordia що зазнав аварії, надихнула італійський магазин карнавальних костюмів на створення нової моделі.

Костюм у стилі капітана Скеттіно з’явився у продажу в знаменитому магазині Torriani Bottega del Carnevale в Мілані напередодні традиційного карнавалу з нагоди “Жирного вівторка”, повідомляє The Daily Mail.

Вбрання, що складається з білих сорочки, брюк і кашкета, отримало назву “Капітан Боягуз”. Придбати костюм можна за 50 євро. Костюм у стилі Франческо Скеттіно має великий попит і навіть обігнав за популярністю аксесуари у дусі колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, що стабільно добре продаються напередодні карнавалу.

Костюм “Капітан Боягуз” став не єдиним вбранням, пов’язаним із крахом Costa Concordia. Так, раніше в Італії в продаж надійшли футболки з цитатою начальника порту Ліворно Грегоріо Маріа де Фалько, який під час переговорів з капітаном круїзного лайнера досить грубо велів йому повернутися на борт судна і займатися організацією евакуації людей. На майці написано: “Vada а Bordo, Cazzo” (“Піднімися на борт, біс забирай”).

Крах лайнера Costa Concordia стався в ніч на 14 січня біля берегів італійського острова Джільйо. Під час інциденту на борту судна перебували близько 4200 осіб, 17 із яких в результаті лиха загинули, ще 15 людей числяться зниклими безвісти. Більшість пасажирів удалося евакуювати, проте, як підозрює слідство, капітан лайнера Скеттіно залишив борт і не брав участі у наданні допомоги пасажирам.

 

http://www.ukrinform.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія спростить видачу посвідки на проживання та продовжить її дію

Італійські феміністки обурені – більшість вулиць мають чоловічі «імена»