in

Іван Павло II буде зарахований до лику святих у грудні

   Богословська комісія Ватикану знайшли докази чотирьох офіційно задокументованих чудес Папи Римського Іоанна Павла II і визнала його святим. День канонізації понтифіка поки не призначений, але, швидше за все, церемонія відбудеться в грудні цього року.

Предстоятелі Католицької Церкви проводили ретельну і копітку процедуру канонізації за спеціальними правилами. Вони вивчали всю інформацію про життя одного з найпопулярніших Пап в історії католицької церкви, включаючи листування, і навіть особисті записи, зроблені до його посвячення в сан глави Церкви. Зібрані таким чином дані були направлені в Конгрегацію канонізації святих. Весь цей процес зайняв чотири роки.

Головним клопоталися беатифікації Івана Павла II став священик з Польщі Славомір Одер, а його опонентом, якому дісталася формальна роль оскаржувати твердження про скоєних понтифіком чудеса, був обраний італійський священик Джузеппе д’Алонсо. Було заслухано свідчення понад 100 свідків і вивчені безліч документів.

Богословська комісія в 2011 році вже зарахувала Івана Павла II до лику блаженних.
Нагадаємо, що Папа Римський Іван Павло II, в миру Кароль Юзеф Войтила, займав пост предстоятеля Римсько-католицької церкви з 16 жовтня 1978 по 2 квітня 2005 року.

http://uapress.info/

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Папа Франциск закликав не ображати геїв, а інтегрувати їх у суспільство

“Знаєте, скільки через мене заробітчанських грошей перейшло?”