in

Тото Кутуньо в “Палаці Україна” засипали квітами, але він обіцяє повернутися

Вже після першої пісні сцену столичного “Палацу Україна” засипали квітами, а сам співак намагався кожному приділити увагу.

Це не перший візит італійця до Києва, і він щоразу збирає повні зали. У свої 68-м музикант продовжує активно гастролювати, записувати нові пісні та спілкуватись із шанувальниками. І не лише на концертах, але й у соціальних мережах.

“Соціальні мережі мають два обличчя. Для комунікацій – це дуже добре, спілкуюсь з людьми, дізнаюсь, що італійську вчать через мої пісні. Але проводити там увесь час, це не правильно”, – вважає італійський співак, композитор Тото Кутуньо.

На київському концерті пролунали як нові композиції, так і пісні, на яких виховувалось не одне покоління. Ці композиції залишаються хітами упродовж 30 років.

“Буває таке, що коли чую свою пісню, яку давно написав, то не одразу її згадую. В мене понад 300 авторських композицій і, думаю, 15-20 можу не згадати. Але приємно, що їх пам’ятають слухачі”, – каже італійський співак, композитор Тото Кутуньо.

Останній альбом Тото Кутуньо світ побачив у 2010-му. Та незабаром, за словами італійського маестро, вийде чергова платівка, тож, можливо ,відбудеться ще один візит до України.

Експрес online

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійці в шоці: Ціни на пальне зросли до небес

Навіщо кликати заробітчан додому?