in

Книга з “одкровеннями” Берлусконі виходить в Італії

   В Італії виходить книга з новими “одкровеннями” Сільвіо Берлусконі. Автор тому “Палац і площа. Криза, консенсус і протести від Муссоліні до Беппе Грілло” – відомий італійський журналіст Бруно Веспа.

Частина глав присвячені Берлусконі і причинам падіння його уряду рік тому. Основою стало найсвіжіше інтерв’ю політика, в якому він приносить вибачення в італійцій за те, що не зміг впоратися з кризою.

“Криза перекреслила всі наші зусилля, навіть якщо ми добилися найнижчого за останні 20 років рівня безробіття. Ми гарантували соціальний мир в найбільш важкі і гострі моменти кризи”, – сказав екс-прем’єр.

Крім того, Берлусконі, який вже неодноразово заявляв, що не має наміру боротися за пост глави уряду, не виключає, що більше не буде висувати свою кандидатуру навіть до парламенту.

На питання про те, “чи правда, що Ви розмірковуєте, чи залишатися в парламенті?”, 76-річний політик відповів ствердно: “Так. Я думаю над цим, навіть якщо мої соратники наполягають, щоб я залишався як “батько-засновник” партії”. При цьому найкращим кандидатом у свої наступники на чолі правого центру і партії “Народ свободи” екс-прем’єр назвав колишнього міністра юстиції зі свого уряду Анджеліно Альфано.

“Він найкращий не тільки завдяки своєму розуму, але й коректній і відданій поведінці”, – прокоментував Берлусконі, нагадавши, що в його партії вперше пройдуть “праймеріз” для визначення нового лідера. При цьому сам він у них брати участь не буде.

Книга Веспи виходить в непростий для політика період, після винесеного Берлусконі вироку до чотирьох років в’язниці (згодом скороченого до року) за фінансове шахрайство. Точно так само, як попередня праця журналіста “Жінки сердець” була написана по “гарячих слідах” “сексуального скандалу” Берлусконі 2009 року.

http://ukranews.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ада Роговцева і Андрій Курков отримали в Італії міжнародну премію імені Гоголя

У Харкові – портрет Берлусконі. Відповідь Риму за Тимошенко