in

Пішоходам заборонено слати SMS, чи інші текстові повідомлення

 

У США видано спеціальний закон, ось що він передбачає: санкції та штрафи

Це буде важко зрозуміти особливо тим, хто живе “зі смартфоном в руках”. Але є більш зрозумілим, для тих, хто, принаймні, один раз, зіткнулися із неуважними людьми, що під час ходьби по вулиці пишуть повідомлення, спілкуються у чаті, у Facebook і так далі.

Відтепер у США таких дій слід уникати на дорозі та тротуарах. Для мешканців 35-тисячного міста Форт Лі (Нью-Джерсі) завтра все зміниться. Місцева мерія ввела новий закон, що забороняє абсолютно всім пішоходам набирати СМСки під час руху.

Законопроект запропонований депутатом Нью-Джерсі Памела Лампітт, передбачає штраф у розмірі $ 50 або максимальне покарання – 15 днів у в’язниці за будь-яку особу, яка затримана текстові повідомлення під час циркуляції на вулицях.

Поліція вже отримала повноваження виписувати порушникам штраф.

Піти на такі заходи містобудівників змусила сумна статистика: з початку року два десятки пішоходів, захоплених текстовим спілкуванням, опинилися під колесами автомобілів.

Штати славляться подібними законами. Закону про СМС саме місце серед безглуздої каліфорнійської заборони мийки машин нижньою білизною, дивного техаського – про заборону трьох ковтків пива стоячи, і смішного флоридського – про заборону їзди на скейтборді без прав.

Стаття італійською

_______________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Зворушливі відео до дня народження геніальної Ліни Костенко

Пластикові пляшки, посуд та дешеві каструлі небезпечні для здоров’я. Ось яких помилок слід уникнути, щоб зменшити ризик