in

Valentino випустить одян на підтримку вакцинації проти COVID-19

Італійський модний дім Valentino випустить обмеженим тиражем толстовку вартістю 690 доларів із написом “(V) Vaccinated”, підтримку кампанії вакцинації проти COVID-19.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Reuters.

Чорні толстовки з капюшоном і червоним написом “вакцинований” на грудях уперше створила невелика лос-анджелеська компанія Cloney, про яку італійська марка не знала.

Коли дизайнер Valentino П’єрпаоло Піччолі дізнався про цю ініціативу, він вирішив купити всі п’ять наявних толстовок і подарувати їх друзям, зокрема Леді Газі.

Читайте також: На вузенькій вулиці в Італії застрягла Ferrari з водієм (Відео)

Потім Піччолі приступив до створення серії таких самих толстовок, які продаватимуться в онлайн-магазині Valentino з 23 вересня.

Зазначають, що виручені кошти підуть у Дитяче агентство ООН ЮНІСЕФ для підтримки його роботи з глобальною платформою обміну вакцинами COVAX.

“Вакцинація стала найефективнішим способом боротьби з цією глобальною пандемією, а також символом поваги до інших і соціальної відповідальності”, — повідомив Піччолі.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 2 Середній: 5]

Столиця Італії страждає від нашестя диких кабанів

Українська школа в Римі запрошує на навчання