in

Українці перемогли у фотоконкурсі Vogue Italia

Українці Synchrodogs стали переможцями міжнародного фотоконкурсу від видання Vogue Italia. Дует у складі Тані Щеглової та Романа Новена визнали найкращим у категорії «Художня фотографія», повідомляє сайт видання.

У червні 2016 року італійський Vogue запустив новий розділ, присвячений фотографії, – PhotoVogue. У ньому зібрані останні новини світу фотографії, а також велетенська енциклопедія, а точніше каталог профілів усіх значущих фотографів світу, починаючи від класиків і закінчуючи зовсім ще молодими, але талановитими сучасниками.

bn

Саме до відкриття PhotoVogue головний редактор видання Франка Соццані оголосила конкурс на звання кращого фотографа. Серед десяти кандидатів, вибраних редакцією Vogue Italia, виявилися і українці Synchrodogs.

bn3
За 4 дні відкритого голосування вони змогли обійти своїх суперників із США, Швеції, Словенії, Вірменії та інших країн і вибороти звання кращих. Тепер дует зможе на один день узяти кермо влади Інстаграмом італійського Vogue у свої руки – саме таким був подарунок переможцеві.

bn4
Фототандем Synchrodogs, працюючи разом з 2008 року, вже встиг стати переможцем фотопремії Harpers Bazaar в Україні (2011), отримати першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon в Данії та премію FOAM Construct в Нідерландах (2012).

_____________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Діаспора давно не українців

Українку в Катанзаро судитимуть за убивство новонародженої доньки