in

Антивакцинатори не цінують ані людські життя, ані імідж України

Антивакцинатори далі розповідають про порушення прав людини, хоча практика Європейського суду з прав людини свідчить про протилежне.

Антивакцинатори не цінують ані людські життя, ані імідж України

В Україні новий антирекорд заражень на Covid — понад 27 тисяч випадків. Але антивакцинатори не цінують ані людські життя, ані імідж України. Бо зрозуміло як на наш імідж впливає, коли у Польщі виявили понад пів тисячі підроблених Covid-cертифікатів з України.

Погляньмо на новини з Європи лише за останні 2 дні. З Європи, що відома своїм традиціями демократії та верховенства права.

Читайте також: Як часто і як сильно вакциновані хворіють на ковід

«Меркель попередила про суворі обмеження для невакцинованих у Німеччині», «Баварія повернула маски в школах», «В Англії з наступного року планують запровадити обов’язкову вакцинацію для медиків», «У Франції повернули вимогу щодо масок у школах», «Нідерланди повертають Covid-обмеження: маски, робота з дому і перепустки здоров’я», «У Греції запровадили нові обмеження для невакцинованих».

Антивакцинатори ж далі розповідають про порушення прав людини, хоча практика Європейського суду з прав людини свідчить про протилежне.

Далі не помічають, що в Конституції не прописані права на зараження інших чи підробку медичних документів, зате прописані обов’язки щодо суспільства.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ БЛАГАЮТЬ ВАКЦИНУВАТИСЯ І НЕ РИЗИКУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ І ЖИТТЯ БЛИЗЬКИХ

Далі не помічають, що за їх логікою одяг є порушенням прав на ходіння голяком, ПДР на вільне пересування на швидкості 200 км/год, а статті кримінального законодавства про сексуальні злочини на вільні сексуальні зносини без обмежень.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Українські лікарі благають вакцинуватися і не ризикувати своїм життям і життя близьких

Допоможіть знайти жінку. Приїхала з Італії до Львова і зникла