in

Скаути ФК ”Рома” відбирають талановитих львівських футболістів

У Винниках проводять незвичний тренувальний табір.На полі одночасно тренуються понад 30 футболістів. За ними пильно стежать коучі та скаути римської «Роми». Вони приїхали не тільки навчити юних спортсменів власного стилю футболу, а також шукатимуть майбутніх «Шевченків», пише Zaxid.net

«Ми привезли з собою нашу футбольну ідею, справжній італійський стиль наставництва, тренувань, гри. Це наша футбольна культура. Для «Роми» це велика радість – шукати таланти в Україні. Це шанс побачити рівень футболу української молоді. Будемо гордитися, якщо хтось із цих дітей у майбутньому носитиме форму «Роми», — каже спортивний директор таборів ФК «Рома» Джіобатта Б’янкіні.

Дітям подобається робота з італійськими профі

Окрім нового стилю вони опановують й ази роботи на тренуванні. Усіх футболістів ділять на групи. Формують їх за кількома показниками: вік, навички та перспективність юних спортсменів.

«У нас на тренуваннях більш технічні, а тут були більш на ноги вправи. Вони більше знають, тому що вони в Італії, там більший процес тренувальний», — ділиться враженнями від першого тренування Денис.

Коучі особливо пильнують за найсильнішою групою, з якої гравці можуть потрапити в академію «Роми». Для багатьох футболістів це мрія — виступати за одну з найсильніших команд Італії.

«Сподіваємося, що попадемо, поїдемо. Ну, нам би хотілося дуже, тому ми стараємося викластися на всі 100%», — розповідають учасники тренувального кемпу Володимир і Артур.

Такий табір — перший в Україні, та не останній

Після нещодавнього тріумфу молодіжної збірної України на Чемпіонаті Світу, до нас частіше їздитимуть скаути. Адже переможе той, хто швидше знайде талановиту молодь.

Організатор тренувального табору та президент футбольного клубу «Галичина» Сергій Чуба розповідає: «Ми ведемо з багатьма клубами зараз перемовини щодо проведення таких кемпів. І футбольний клуб «Рома» безпосередньо зацікавлений в проведенні не тільки у Львові. Зараз ми розробляємо проект у декількох містах. Зокрема в Києві, Одесі, можливо, в Дніпрі та Харкові».

Визначатимуть найкращих футболістів чотири дні. Ті, хто потраплять до переліку найперспективніших, поїдуть в Італію на тренувальну базу «Роми».

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Больцано триває виставка української мисткині із петриківського розпису

Допоможіть знайти тернополянина, зникого в Італії