in

Понад 10% населення України становлять мігранти

   За даними ООН, через територію України проходить один із найбільших у світі міграційних коридорів. Незважаючи на це, за останні роки кількість мігрантів дещо зменшилася.

В Україні мешкає понад 5 млн мігрантів. Про це йдеться у новій доповіді Департаменту ООН з економічних і соціальних питань, повідомляє прес-служба ООН.

За даними авторів доповіді, кількість мігрантів в Україні становить 11,4% від усього населення країни. Також зазначається, що з 2000 року кількість мігрантів в Україні зменшилася на 0,5%, а з 1990 по 2000 р. – на 2,2%.

За даними ООН, загальна кількість мігрантів у світі становить 232 млн осіб, це 3,2% населення землі.

У доповіді зазначено, що в Європі і Азії осідає майже однакова кількість мігрантів – 72 млн і 71 млн осіб відповідно. На ці регіони припадає дві третини загальної кількості міжнародних мігрантів. В Азії, починаючи з 2000 року, число приїжджих з інших країн збільшилося на 20 мільйонів.

Найбільше число міжнародних мігрантів зосереджено у 10 країнах – США (45,8 мільйона), Російській Федерації (11 мільйонів), Німеччині (9,8 мільйона), Саудівській Аравії (9,1 мільйона), ОАЕ (7,8 мільйона), Великобританії (7,8 мільйона), Франції (7,4 мільйона), Канаді (7,3 мільйона), Австралії (6,5 мільйона) та Іспанії (6,5 мільйона).

При цьому найбільші потоки мігрантів перетинають кордон між Мексикою та США. Також у десятці головних міграційних коридорів – Росія – Україна (3,5 млн мігрантів), Україна – Росія (2,9 млн).

Доповідь було підготовлено напередодні глобального саміту з міграції та розвитку, який відбудеться 3-4 жовтня в рамках 68-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Його завдання – визначити конкретні заходи щодо зміцнення співробітництва у галузі оптимізації позитивного впливу міграції для самих мігрантів і приймаючих країн та зменшення її негативних наслідків.

http://dt.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

28 вересня у Римі пройде Марш українських вишиванок (Анонс)

Чому про наші кладовища дбають іноземці?