in

Керівництво Івано-Франківської митниці викриті на хабарі в понад один мільйон гривень

Керівництво Івано-Франківської митниці викрили на хабарі в понад один мільйон гривень.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

За його словами, виконуючий обов’язки начальника обласної митниці, двоє його заступників, а також начальника митного посту намагалася надати хабар оперативникам управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції та прокурору військової прокуратури.

«Після того, як, 19 січня, співробітники управління захисту економіки Львівщині та військової прокуратури затримали одного з керівників Львівської митниці, його подільники були переведені на рівнозначні посади до прикарпатської митниці, де вони і продовжили свою злочинну «справу», — зазначив Аваков у Facebook.

«Схема полягала у налагодженій системі збору кошті від низу до верху, від нищої ланки до керівництва», — написав Аваков і додав, що коли викриті високопосадовці зрозуміли, що їм не вдасться уникнути відповідальності, вони вирішили дати хабар правоохоронцями.

17 березня митників затримали оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції спільно зі слідчими військової прокуратури Західного регіону. Тривають обшуки.

_____________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Львівська митниця: крадуть – на мільйони, штрафують – на копійки

З квітня з Чернівців літатимемо до Італії двічі на тиждень. Розклад рейсів