in

“Реформаторам” перепало на горіхи від Януковича

   Президент розкритикував уряд, звинуватив його в саботажі та порівняв міністрів із поганими танцюристами, яким дещо заважає

Президент України Віктор Янукович назвав саботажем невиконання запланованих реформ урядом. Про це він заявив сьогодні на засіданні Комітету з економічних реформ.

“Я не можу зрозуміти, як можна виконувати план реформ, спрямованих на покращення життя людей…, на 25-35 відсотків, можна недовиконати на 10-15-25 відсотків, не більше”, – сказав президент, наголосивши, що це саботаж, який свідчить про те, що люди втратили відповідальність, а уряд втратив контроль над ситуацією на місцях.

Президент наголосив, що уряд, а також виконавці на місцях повинні робити все для покращення життя людей, і “не потрібно шукати приводу, що заважає поганим танцюристам”. За словами Януковича, всі мають усвідомити, що задекларовані обіцянки необхідно виконувати.

“Я хотів би, щоб ми з вами усвідомили: якщо ми щось декларуємо, то зобов’язані це виконувати, ніхто, як кажуть, пальці в двері не засовує і не примушує брати на себе зобов’язання. Можеш, здатний, вважаєш за доцільне – приєднуйся, будь ласка, будеш ініціювати – ще краще”, – сказав глава держави.

Віктор Янукович зазначив, що покладає велике сподівання на нових міністрів, а також інших посадовців, “хто прийшов із новою хвилею в цьому році”, щодо прискорення темпів проведення реформ в Україні.

  Президент закликав прем’єр-міністра Миколу Азарова змінити стиль роботи уряду. Зокрема, він зауважив, що не потрібно чекати закінчення року, щоб підбивати підсумки діяльності, робити це треба більш оперативно, в тому числі це стосується і кадрових питань. При цьому Янукович наголосив, що не знімає з себе відповідальності також, але сказав: не можна “жити в рожевому світі”, потрібно ухвалювати своєчасні адекватні заходи, які дійсно змінюватимуть ситуацію на краще.

http://tvi.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо на українське Різдво в Казерті

Україна – держава, яку забув власний уряд, – італійський художник