in

Українські чоловіки зайняли лідируючу позицію у рейтингу стрункості в Європі

У ВООЗ визначили, де живуть найстрункіші чоловіки Європи. Так, перше місце зайняли чоловіки Молдови і всього на декілька позицій нижче розмістились українці.

 

Економіст Андрій Ярмак припустив, з чим це може бути  пов’язано.

Новину повідомляє «Преса України».

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) склали рейтинг стрункості серед чоловіків. Так, українські представники сильної статі зайняли в ньому четверте місце. Поступитись довелось чоловікам з Молдови, Боснії і Герцеговини та Албанії.

Крім того, згідно статистики, чоловіки з України в середньому стрункіші за чоловіків зі всіх країн Європейського союзу. Вони також мають менше проблем з ожирінням, порівняно з чоловіками із країни-сусіда Росії.

Зазначається, що за українцями в рейтингу розмістились португальці, італійці та австрійці. Найгірший результат за так званим показником стрункості показали чоловіки з Андорри, Великобританії, Люксембургу, Чехії та Ірландії. Тут найбільше чоловіків мають проблем з ожирінням.  Індекс маси тіла більше 30 має кожен четвертий чоловік в Словенії, Словаччині, Норвегії, Мальті та в Ісландії. Угорці, французи та поляки теж опинились внизу рейтингу.

Дану ситуацію вже прокоментував Андрій Ярмак, економіст департаменту технічного співробітництва продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що здивований такою статистикою.

«Чесно кажучи, суб’єктивно, ніколи б не сказав що ми стрункіші за італійців! Але ж це статистика. Не знаю, як вони вимірювали. Можливо, така картинка стала можливою тільки «завдяки» тому, що у нас до лікарів дуже малий відсоток людей звертається», – прокоментував економіст.

__________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Овації організаторам, учасникам та творчим колективам фестивалю “УКРО 2016”

Кому італійські банки дають кредит — 5 ознак ідеального позичальника