in

Що робити українцям у зв’язку з терактами у Брюсселі? МЗС дало рекомендації

 

У зв’язку з терактами у Брюсселі Міністерство закордонних справ України просить українців відмовитися від поїздок у столичний регіон Бельгії. А тим, хто вже перебуває у країні, у відомстві рекомендують зв’язатися з рідними.

Окрім того у міністерстві зазначили, що у зв’язку з ймовірним запровадженням надзвичайного стану українцям варто бути готовими до перевірки документів та особистого контролю, завжди мати при собі документи, що посвідчують особу, мету перебування та місце проживання у Бельгії.

Також відомство рекомендує українцям, які перебувають у Бельгії, виявляти підвищену увагу і обережність, уникати місць масового зібрання людей, враховувати рекомендації сил безпеки та місцевої влади.

За умови потрапляння у надзвичайну ситуацію українців просять якомога швидше повідомити про це на телефони Посольства України у Бельгії +32 047-625-77-35, +32 02-379-21-00, +32 02-379-21-11, +32 02-379-21-19 або на гарячу лінію Департаменту консульської служби +38 044 238 16 57.

Вранці 22 березня в брюссельському аеропорту “Завентем” пролунало два потужних вибухи. Згодом ще два вибухи сколихнули урядовий квартал Брюсселя — поблизу будівлі Європарламенту на двох станціях метро. За попередніми даними загинули близько 13 осіб, ще 35 осіб поранені Наразі у Бельгії оголошено найвищий рівень терористичної загрози. Українці також опинилися у центрі страшних подій у Бельгії.

_________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці опинились в епіцентрі страшних подій у Бельгії

6 найважливіших фактів про Великдень в Італії