in

Берлусконі звинуватили в торгівлі людьми

Прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі Держдепартамент США включив до списку персон, які пов’язані з торгівлею людьми. Доповідь Держдепу США публікується щороку і спирається на дані зі 180 країн світу.

У доповіді наголошується, що в лютому 2011 року судді пред’явили звинувачення прем’єр-міністру С.Берлусконі за підозрою у комерційній сексуальній експлуатації дівчат з Марокко.

«Наявність свідчень, згідно з якими дівчина стала жертвою торгівлі людьми. Окрім цього, C.Берлусконі звинувачується у пособництві дитячій проституції», – йдеться в документі.

Опозиційна партія Італії назвала те, що трапилося, “ще однією ганебною образою” для країни, яка вже стала посміховиськом у зв’язку з секс-скандалами навколо прем’єра.

У даний час С.Берлусконі проходить обвинуваченим ще у двох справах про фінансові та податкові порушення, а також підозрюється в незаконному зв’язку з неповнолітньою марокканською танцівницею. Ці звинувачення італійський прем’єр також заперечує, докоряючи прокуратурі політичною мотивованістю кримінального переслідування.

Znuasmall За матеріалами: РИА Новости

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський ринок розкішних товарів не знає кризи

Недописаний рядок Ірини Нич