in

Монті: Італія надійно захищена від дефолту Греції

Реформи, що проводяться в Італії в останні кілька місяців, допоможуть захистити національну економіку від будь-яких вибухів, включаючи можливий дефолт Греції.

Впевненість у цьому висловив сьогодні прем’єр-міністр Італії Маріо Монті. “Ми схвалили низку жорстких структурних змін, включаючи інструменти бюджетної консолідації та стимулювання економічного зростання”, – заявив він. Політик також упевнений в тому, що Італія не піде по стопах Греції і загроза дефолту їй не загрожує. Більше того, Монті висловив надію на те, що і самій Греції вдасться уникнути найгіршого з можливих сценаріїв.

Крім того, висловився Монті і щодо ситуації на борговому ринку, закликавши звертати менше уваги на зміну ставок прибутковості, незважаючи на те, що в цілому на ринках зберігається висока напруженість.

Варто відзначити, що, за розрахунками Банку Італії, прийнятний рівень прибутковості за довгостроковими держоблігаціями Італії не повинен перевищувати 5% річних. В цьому випадку, вважає Центробанк, уряд зможе спокійно обслуговувати держборг на рівні 1,9 трлн євро. Поки що ставка прибутковості за 10-річними бондами тримається в районі 5,6%.

http://news.finance.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії зафіксовано найвищий рівень безробіття за вісім років

У Неаполі розпочався суд проти легенди світового футболу Марадони