in

Порошенко в ток-шоу на італійському ТБ закликав італійців на власні очі побачити Бучу, Ірпінь та Чернігів

Петро Порошенко, в ефірі телеканалу MEDIASET “Zona Bianca” запросив італійців, які не підтримують надання зброї Україні, приїхати в Бучу, Ірпінь та Чернігів і подивитися на результати злочинів російських окупантів.

Чим більше озброєння для України – то коротший шлях до миру, наголосив Порошенко
Петро Порошенко в ефірі телеканалу MEDIASET.

Він закликав тих італійців, які не підтримують надання зброї Україні, приїхати в Бучу, Ірпінь та Чернігів і подивитися на результати злочинів російських окупантів.

Читайте також: ПАПА РИМСЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ДРУЖИНАМИ ОФІЦЕРІВ ПОЛКУ АЗОВ. ПАПО, ВРЯТУЙ ЖИТТЯ АЗОВЦІВ!

“Ви інвестуєте у власну безпеку, власного народу. Ті, хто має сумніви, я хочу запросити їх в Україну. Ми разом поїдемо в Ірпінь, разом поїдемо в Бучу, ми разом поїдемо в Гостомель. Я попрошу, щоб нас прийняв міський голова Чернігова. І ви на власні очі переконаєтеся, що таке “русскій мір”, – говорить Порошенко.

“Ви зустрінетеся з цивільними жінками, дітьми, які втратили чоловіків, які втратили батьків, і ви їм розкажете, що Україні не треба давати зброю. І дізнаєтесь, як ви себе будете відчувати після цього”, – говорить Порошенко.

Читайте також:  ВСТУП У ВУЗИ УКРАЇНИ ТА ЗДАЧА ЗНО, ПІД ЧАС ВІЙНИ, МОЖЛИВІ!

“Я хочу наголосити: що більше озброєння для України – то коротший шлях до миру. Припинення постачання озброєння для України означає, що завтра під ударом опиниться інша країна Євросоюзу, інша країна-член НАТО. І якщо не буде постачатися зброя Україні зараз, війна, на жаль, прийде на вашу землю”, – зауважив Порошенко.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

На Львівщині благодійники замість гуманітарки ввозили брендовий одяг

Прем’єр Італії – Байдену: Путіну не вдалося нас розділити українським питанням