in

Умберто Еко написав нову книгу

Італійський письменник Умберто Еко написав новий роман під назвою Празьке кладовище. Книга буде опублікована в жовтні 2010 року.

У центрі оповідання – якийсь шпигун, брехун і цинік, що плете інтриги і змови, поволі визначає долі цілого континенту, повідомляє газета El Pais.

Це вже шостий роман знаного письменника і вченого після Ім’я троянди (1980), Маятник Фуко (1988), Острови напередодні (1994), Баудоліно (2000) і Таємного полум’я цариці Лоани (2004).

Після публікації Таємного полум’я цариці Лоани Умберто Еко говорив, що не буде більше писати романів, проте згодом відрікся від своєї обіцянки.

Еко також відомий як історик-медієвіст, філолог-семіотик і філософ. Його наукові, науково-популярні та публіцистичні праці присвячені як середньовічній, так і сучасній культуру. Крім того, він редагував кілька збірок та енциклопедій, наприклад Історія краси й Історія потворності, виданих російською мовою відповідно в 2005 і 2007 роках.

Нагадаємо, що в 2008 році Умберто Еко включили до сотні кращих розумів людства. У 2005 році він потрапив у топ-100 видатних інтелектуалів сучасності.

За матерiалами:
Lenta.ru

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

З вини італійця постраждало дві молодих українки

Мощі Святого Верховного Апостола Петра у Коломиї